Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
sekretariát
Ondříčkova 48
130 00 Praha 3

WEB centrály - LCI (IALC)

FB logo  Facebook


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


Fakturační údaje

Sídlo sdružení:
LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
150 00  Praha 5
Česká republika

 

Aktualita / Májový benefičný koncert LIONS CLUBu Žilina

Publikováno: 7.5.2018

Konání: 18.5.2018 18:00 - 18.5.2018 (délka trvání 1,5h)

Místo konání: Dome umenia Fatra Žilina

ICS

BOHUMIR KRATKY

Májový benefičný koncert LIONS CLUBu Žilina.

18. mája 2018 o 18.00 sa v Dome umenia Fatra v Žiline uskutoční už 14. ročník benefičného koncertu, ktorým si Lioni zo žilinského klubu pripomínajú slávnostné chvíle z roku 2001, keď bol LIONS CLUB Žilina počas „Charter Night“ prijatý do svetovej rodiny Lionov.
Sme veľmi radi, že v našom meste už 44 sezón pôsobí Štátny komorný orchester(SLOVAK SINFONIETTA), ktorý vznikol roku 1974 ako jediný orchester "mozartovského typu" na Slovensku. Odvtedy si získal významné postavenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v
krátkom čase sa mu podarilo dosiahnuť vynikajúce renomé aj v zahraničí. Vysoká profesionalita orchestra a nádherná hudba umocňujú naše každoročné oslavy.V roku 2018 sme náš májový benefičný koncert zaradili do sprievodného programu XXVI.Konventu Lions Clubs International D 122 – Česká republika a Slovenská republika. Uskutoční sa v piatok 18. mája po zasadnutí Kabinetu guvernéra. V úvode koncertu sa uskutoční slávnostná výmena prezidentov žilinského klubu, prijmeme do našich radov nového člena a výťažokz koncertu venujeme formou symbolického šeku mestskému športovému klubu nevidiacich a slabozrakých športovcov. V závere krátkej úvodnej slávnosti odovzdá guvernér dištriktu diplomy LCI predstaviteľom ŠKO Žilina za ich dlhoročnú ochotu a pomoc pri organizovaní tohto vznešeného podujatia.
Milí priatelia, veríme
že si zo slávnostného koncertu odnesiete nielen pekný umelecký zážitok, ale aj povznášajúci pocit z krásnej hudby, ale i z toho, že sme svojou troškou, v duchu nášho hesla „We Serve“, prispeli tým, ktorí to potrebujú.
Vytvořil Creos CZ