Milí Lioni a přátelé,
jak jsem vám slibovala již v mém prvním listu guvernérky, ZDE je seznam členů kabinetu včetně kontaktních údajů a fotek.
Snad vám tím trochu ulehčíme práci a přemýšlení o tom, na koho se s čím obrátit, ale hlavně vám trochu pomůžeme s otázkou "kdo je vlastně kdo".
Celý kabinet včetně mě vám bude moc rád k dispozici. 
Těšíme se na spolupráci s vámi. Mějte se krásně,
Alexandra Koželuha

LOGO SONS LOGO UNSS

Bila Pastelka - LOGO

Lioni našeho distriktu podporují v obou republikách projektyna pomoc lidem s postižením zraku. V rámci této podpory se Distrikt D-122 stal generálním partnerem kampaně Biela pastelka na Slovensku a Bílá pastelka v České republice. Na obou projektech se jednotlivé kluby podílejí nejen finančními příspěvky, ale i aktivní účastí svých členů.

Aktuální ročník - 2023-2024

  • Poďakovanie uverejnené Úniou navidiacich a slabozrakých Slovenska

Biela pastelka je symbolom solidarity s ľuďmi so zrakovým postihnutím už 22 rokov. S vďakou ju od nás dostávajú darcovia za dobrovoľný finančný príspevok do zbierkových pokladničiek. So zabezpečením dostatočného počtu drevených pasteliek nám už niekoľko rokov pomáha organizácia Lions Clubs International – District 122, Česká republika a Slovenská republika. Tohto roku nám zafinancovali 150 000 kusov drevených pasteliek.  ĎAKUJEME!

Podakovanie SONS