Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
sekretariát
Kamenárska 174/66
Hliník nad Hronom 96601
Slovenská republika

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)

FB logo  Facebook


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

PRIHLASENIE NA MEDZINÁRODNÝ LCI WEB

Ako dokument ku stiahnutiu
also in Deutsch

Vážení lionskí priatelia,

Od 31.3. 2019 sa mení prístup na medzinárodný LCI web. Pôvodné prihlasovacie mena a hesla prestali platiť a je treba znova sa prihlásiť a meno aj heslo obnoviť. Postup je nasledujúci:

 1. Zadáme do prehliadača webu adresu lionsclubs.org. Otvorí sa nám nová stránka web-u, kde na prvom riadku vpravo hore vidíme MyLCI/MyLion LOGIN atd.
  1
 2. Klikneme na MyLCI/MyLionLOGIN otvorí sa nám stránka s nápisom Welcome to your Lion Account atd. a tiež dve možnosti SIGN IN alebo REGISTER
 3. Vy teraz nemáte možnosť sa prihlásiť tzn. SIGN IN (v červenom poličku), ale je treba sa najprv registrovať a tak stlačte REGISTER (v zelenom políčku).
  2
 4. Nasleduje otázka či ste registrovaní na MyLion app? Kliknete na NO (v červenom políčku). Ak ste už registrovaní, potom stlačte YES
  3
 5. Počítač v LCI Vás vyzve, aby ste zadali svoje členské číslo, pod ktorým ste uvedení v registru LCI – Member ID, ďalej vyplnili dátum narodenia – Date of Birth tak, že si nájdete svoj mesiac – Month, deň – Day a rok narodenia – a ďalej je na Vás čo si zvolíte za svoje prihlasovacie meno – Your Lion Account. Počítač ponúka dve možnosti buď Vašu e‑mailovú adresu, ktorú máte vo svojich materiáloch v LCI, alebo číslo Vášho mobilného telefónu, ktoré tiež musí byť uvedené vo Vašich materiáloch v LCI.
 6. Takže vyberiete si Email address (v červenom políčku) a kliknete na neho
 7. Vstúpte na pole, kde od Vás je požadované heslo – Je nutné aby ste si vytvorili heslo, ktoré má aspoň šesť znakov – písmen a číslic !!! Dôležité, inak Vás počítač ďalej nepustí.
 8. Zopakujete – zapíšete svoje heslo v poli Retype Password.
 9. Ďalej označte v kolónkach že ste oboznámení s utajovaním osobných dát a jednania v rámci Lionov Privacy Policy a Terms of Use tým, že kliknete na malé štvorčeky vpredu
 10. Potom dáte povel CONTINUE (kliknutím v červenom políčku).
 11. Počítač potom overuje Vašu žiadosť a zašle Vám overovací kód, ktorým potvrdzujete svoj prístup na web LCI tzv. Verification Code. Tu buďte trpezliví a počkajte až cca 10 minút, než overovací kód k Vám dorazí e-mailom. Potom ho tam uvediete a počítač Vám potvrdí Vaše meno a heslo a máte hotový prístup na centrálny americký web Lionov.

Prístup na web od tejto chvíle majú všetci Lioni, nielen predstavitelia klubov. Avšak predstavitelia klubov majú širšie možnosti konania tak, ako predtým.

Ak budete potrebovať mojú pomoc rás Vám vyhoviem, ozvite sa. Hlavne ide o Vaše dáta, ktoré máte na svojej karte v centrále LCI. Berte v úvahu, že všetko - tzn. Váš prístup na americký web robí počítač a ten porovnáva to, čo napíšete s tým, čo je na Vašej karte v LCI. Pokiaľ je tam rozdiel, nebude to fungovať.

 

Anton Gerák,
Sekretár kabinetu LCI-D122.

V Prahe 2.4.2019

Vytvořil Creos CZ