Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
Praha 5

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)


 Najdete nás i zde:

FB logo  Facebook

Instagram logo  @lions_clubs_d122

Linkedin  Linkedin

YouTube


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

102. medzinárodný konvent Miláno 2019

NOVÉ k 23.3.2019: Výzva - jednotné oblečení členů distriktu v průvodu

MILANO 2019

Všetky informácie sú v tomto materiáli organizátorov.

Akuality na Facebooku organizátorů

POZOR - blížiaci sa termín registrácie za druhú najnižšiu cenu na 102. Medzinárodnom LCI konvente Miláno 2019, konaného v dňoch 05.-09. júl 2019. https://lciconmilano2019.org/

Výška registračného poplatku je nasledovná:

  • v termínoch od 12. Januára 2019 do 31. Marca 2019 US$200
  • v termíne od 1. Apríla 2019 US$225

Leo Registrácia:

  • Alpha Leo – (12 – 17) US$20
  • Omega Leo – (18 – 30) US$100

Informácie o registrácii

http://lcicon.lionsclubs.org/attend/registration-information/
https://events.itnint.com/LCIC19/online/RegLogin.aspx
https://events.itnint.com/LCIC19/online/Options.aspx

Doprava:

Vzhľadom ku skutočnosti, že dostupnosť mesta Miláno, miesta konania konventu je z územia nášho distriktu dostupné relatívne rovnako pre všetky kluby, odporúčame individuálnu dopravu.

Ubytovanie: 

Nášmu distriktu bol pridelený hotel RADISSON BLU HOTEL MILANO https://www.radissonblu.com/en/hotel-milan, ktorý je však cenovo pomerne drahý (cca 250-300 €/noc) odporúčame výber cenovo výhodnejšieho ubytovania.

Program:

Jedno z najvýznamnejších podujatí v rámci programu je The Parade of Nations - Sprievod národov – uskutoční sa v sobotu 6. júla 2019 v čase od 09:00 hod, informácia je TU.

Organizátori úzko spolupracujú s miestnymi dodávateľmi na zabezpečenie pohodlia a spokojnosti účastníkov sprievodu. Ďalšie informácie sú zahrnuté v dokumente Parade Rules & Regulations


Miláno je rušné mesto, plné atrakcií, centrum pre jedlo, módu a dizajn. V roku 2015 bolo Miláno hostiteľským mestom EXPO, ktorého témou bolo "kŕmenie planéty, energia pre život" a viac ako 20 miliónov ľudí navštívilo mesto. Prirodzené geografické a takmer geometrické centrum s tromi medzinárodnými letiskami, z ktorých sa môžete ľahko spojiť s mnohými európskymi, strednými a severoafrickými mestami v jednej alebo dvoch hodinách. Vysokorýchlostné vlaky vás privedú do mnohých talianskych miest, vrátane Florencie, Ríma a Benátok, v krátkom čase: denný spiatočný let je možný. Matera, veľmi zvláštne mestečko, ktoré sa nachádza na juhu Talianska, bude v roku 2019 európskym hlavným mestom kultúry spolu s bulharským mestom Plovdiv.

Miláno je odrazovým mostíkom pre tvorivosť a ohnisko nápadov. Predovšetkým Leonardo da Vinci strávil mnoho rokov svojho života a vytvoril majstrovské diela, ako napríklad "Posledná večera": jeho nezvyčajné suroviny boli inteligencia a svetlo. Bol prvým humanistickým inžinierom, priekopníkom a položil základy mnohých inovácií. Mesto bolo vždy inkubátorom inteligencie: moderná banka sa tu v renesancii vytvorila tu (v Toskánsku); svetovo preslávené divadlo "Alla Scala", kde sa konajú najlepšie texty, je tu.

Účastníci si budú môcť vychutnať množstvo nádherných zážitkov, medzi ktorými prechádza sprievodná prehliadka nádherných historických budov, ktorá končí na námestí, kde stojí jedinečné majstrovské dielo gotickej katedrály. Môžu nakupovať v obchodoch Armani, Versace, Dolce & Gabbana, Prada a mnohých iných, podávať si veľa stoviek top-of-the-world reštaurácií, navštíviť veľa turistických a kultúrnych atrakcií a vychutnať si živý nočný život.

Vytvořil Creos CZ