Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
Praha 5

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)


 Najdete nás i zde:

FB logo  Facebook

Instagram logo  @lions_clubs_d122

Linkedin  Linkedin

YouTube


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

Hotel Partizán**** Tále poskytuje 20% zľavu z ceny ubytovania pre členov Lions
Hotel Partizán**** Tále gives 20% discount from price of accomodations for Lions

HOTEL

VÝHODNÉ CENY PRE ČLENOV LIONSKÉHO HNUTIA
-20% Z PULTOVÝCH CIEN UBYTOVANIA

HOTEL PARTIZÁN, s. r. o.

Rezervácie:

+ 421 (0) 48 6308 806

Bystrá 108 – Tále

Marketing:

+ 421 (0) 48 6308 804

977 65 Brezno

Fax:

+ 421 (0) 48 6308 823

 

E-mail:

LETÁK - podrobnosti o hoteli

WEB hotela

REZERVÁCIA


Galéria fotografií je TU

Hotel Partizán**** je považovaný za ozdobu Táľov v Nízkych Tatrách. Ponúka lukratívny priestor ocenený v hodnotení TREND TOP 2014 4. miestom spomedzi všetkých hotelov na Slovensku, kde sa dá zlúčiť relax s prácou ale aj aktívnym oddychom.

IZBA

Možno ho považovať za rodinný hotel, ktorý klientom ponúka pohodlie v izbách a apartmánoch moderného, elegantného dizajnu v štýlovom prevedení s panoramatickým výhľadom.

Hotel prináša klientovi množstvo príležitostí team-buildingového charakteru, outdoorových aktivít a športového vyžitia, ale rovnako sa postará o jeho potreby aj v oblasti relaxu a wellness.

Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Center, kde si môžete užiť odpočinok a oddych na ploche 1760 m² relaxačného zázemia s bazénom, detským vodným svetom Ferda Mraca, soľným kúpeľom, SPA časťou, saunami a panoramatickými odpočivárňamiwellness

Gurmáni si môžu vychutnať špeciality v hotelovej reštaurácii s exkluzívnou vinotékou, v zážitkovej reštaurácii Tálska Bašta, v ktorej sa podávajú jedlá pripravované technológiou Smoker a tiež v príjemnej loveckej reštaurácii s krbom.

Hotel Partizán**** je známy širokou ponukou indoorových ale aj outdoorových aktivít. Priamo v hoteli sa nachádza multifunkčná športová hala určená na hry squashu, bedmintonu, volejbalu či stolného tenisu. V športovo-zábavnom centre Limbus s nočným barom sa hostia môžu pobaviť hrou bowlingu, biliardu, stolného futbalu alebo šípok. Pre deti sú pripravené 3 detské kútiky a počas prázdnin pripravujeme aj detské animačné centrum.

V areáli hotela nájdu hostia detské prekážkové ihrisko Mravenisko, prírodné kúpalisko, plážové ihrisko, minigolf, Tarzaniu – horský lanový park, priestory pre hru minifutbalu či minivolejbalu, petanqueu alebo croquetu. V blízkosti sa nachádza golfové ihrisko. Okolitá príroda je ako stvorená turistov alebo cykloturistov, obľúbenou činnosťou je Nordic Walking.

V zimných mesiacoch si tu prídu na svoje lyžiari, bežkári či snowboardisti. V blízkosti sú 3 lyžiarske strediská, najznámejším je Chopok juh & sever. Celkovo môžu hostia využívať 53 km zjazdoviek rôznej náročnosti, o dopravu sa postará bezplatný skibus. Lyžiareň a úschovňa lyžiarskych topánok je bezplatne priamo v hoteli, vo všetkých strediskách fungujú požičovne lyží a lyžiarskych pomôcok a rovnako sa tu nachádzajú aj školy a škôlky pre začínajúcich lyžiarov.

wellness

Vytvořil Creos CZ