Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
Praha 5

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)


 Najdete nás i zde:

FB logo  Facebook

Instagram logo  @lions_clubs_d122

Linkedin  Linkedin

YouTube


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

Účast lionů na ICANDO CUP 2012

V sobotu 7.7.2012 pořádal ICANDO CZ CLUB, o.s. v krásném prostředí pražských Žlutých lázní již 6. Mezinárodní Den aktivace lidských schopností pod názvem ICANDO CUP 2012. Cílem této akce je uskutečnit příjemný spotrovní a zábavný den nejen pro obyvatele Prahy, ale také přispět dobré věci. V předchozích letech byl výtěžek akce věnován nadačnímu fondu Kapka naděje. V letošním roce pak italské neziskové organizaci FIABA CZECH REPUBLIC, jejímž cílem je podporovat iniciativy a aktivity v oblasti územního rozvoje a plného využití prostor pro každého pod heslem „Nově bez bariér". Výtěžek celé akce (ze startovného a prodeje tomboly) byl na místě předán prezidentovi neziskové organizace FIABA CZECH REPUBLIC panu Giuseppe Trieste.

Této velmi hezké a užitečné akce se jako partněři akce zúčastnili také lioni z našeho distriktu, kteří naše lionské hnutí skvěle představili měřením zraku předškolních dětí neinvazivní metodou (přístrojem PlusOptix A 09), na čemž se společně podíleli PDG Jana Flanderová (LC Plzeň Bohemia), Ivo Rek (LC Praha První) a Hana Morkos (LC Praha Strahov San Giorgio) za pomoci dvou mladých příjemných optiků. Velmi důstojně byl náš distrikt rovněž reprezentován týmem ve složení DG Radim Dvořák (LC Rychnov nad Kněžnou) a Miroslav Filinger (LC Praha Strahov San Giorgio). Nezůstali nic dlužni našemu názvu a jako lvi vybojovali krásné čtvrté místo v soutěži v petangue.

Za zprostředkování naší účasti a partnerství děkujeme Heleně Rossi (LC Praha Strahov San Giorgio). Za pomoc při instalování stánku na měření zraku a za mohutnou podporu našich sportovních reprezentantů patří dík rovněž Petru Humpolíkovi (LC Praha Heraldic), Janě Kovářové (LC Plzeň Bohemia), Martině Štambergové (LC Praha Strahov San Giorgio) a Ivě Dvořákové.

Věříme, že jsme se této krásné a bohulibé akce v příjemném prostředí nezúčastnili naposledy a těšíme se na další ročník.

 

Emilie Štěpánková
LC Plzeň Bohemia

Snímky z akce jsou v této fotogalerii

Vytvořil Creos CZ