Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
Praha 5

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)


 Najdete nás i zde:

FB logo  Facebook

Instagram logo  @lions_clubs_d122

Linkedin  Linkedin

YouTube


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

POĎME RELAXOVAŤ

Milé LIONKY, LIONI v tejto čudnej dobe, keď musíme bojovať s COVID-om, okolím a často aj sami so sebou nezabúdajme, že skutočne sa musíme starať predovšetkým o seba fyzicky a duševne a potom môžme o iných a aj pomáhať iným. Pomáhajme si aj my Lioni navzájom.

Iste mnohým z vás je známy Hotel Partizán na Táloch a aj rodina Kičovcov, ktorá ho vlastní a prevádzkuje. Títo sa rozhodli a dlho podporujú Lionov. Robia tak aj ponukou na našom distriktnom webe v časti Lioni pomáhajú  ostatným Lionom. Návštevníkom hotela, Lionom ponúkajú 20% zľavu z ubytovania, mnohí z nás to iste už aj využili. Hotel poskytuje svoje služby na veľmi vysokej úrovni, v prekrásnej prírode, blízko golfového ihriska ako i sedačky na Chopok. Ich wellness je známy v širokom okolí. Hotel aj v tomto období venuje mimoriadnu pozornosť opatreniam proti šíreniu covidu.   

POĎME RELAXOVAŤ

Aj na Slovensku ubytovacie a gastro zariadenia  prekonávajú hlbokú krízu. Každá podpora, každé euro v tržbách má mimoriadnu hodnotu.

POĎME POMOCŤ, POĎME RELAXOVAŤ

Michal Kič, starší patrí medzi prvých Lionov LC Brezno. Je to Lion, ktorý keď sa zjaví na našich akciách, tak jeho prirodzená autorita si získa hneď rešpekt všetkých. Je členom lionského hnutia od roku 2010.

Jeho syn Michal Kič, mladší je tiež aktívnym členom LC Brezno. Nezabudnuteľné sú ich lionské plesy, výstupy na Ďumbier i organizovanie lyžiarskych pretekov v rámci Vyšehrádskej skupiny V4. Vďaka im za toto.

POĎME POMOCŤ, POĎME RELAXOVAŤ

Hotel Partizán v súčasnosti aj v záujme čo najväčšej návštevnosti ponúka mimoriadnu akciu, keď pri zakúpení pobytu v hodnote 500,- Eur dáva bonus 100,- Eur na čerpanie služieb.  Podrobnosti sú na webovej stránke www.partizan.sk. Nevyužiť takúto mimoriadnu ponuku je hriechom. Pritom je možné navyše ešte pomôcť našim kamarátom lionom, hotelu Partizán. KLIKNITE na www.partizan.sk a VYBERTE SI.

POĎME POMOCŤ, POĎME RELAXOVAŤ

 

František Kočka
PDG D122

Vytvořil Creos CZ