Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
Praha 5

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)


 Najdete nás i zde:

FB logo  Facebook

Instagram logo  @lions_clubs_d122

Linkedin  Linkedin

YouTube


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

Jak získat přihlašovací údaje a přihlásit se do členské části

Přihlašování do distriktního portálu - jeho význam

Některé informace na distriktním webovém portálu nejsou veřejné, tedy přístupné komukoli, nýbrž jen členům jednotlivých klubů - českým a slovenským Lionům. Jde například údaje o finanční situaci distriktu, některé návody, sdělení a podobně. Hlavně však omezení přístupu podléhají osobní údaje členů a tedy projekt WHO-is-WHO. Jistě se shodneme, že samo členství je veřejná věc na kterou jsme hrdi, konkrétní kontaktní informace však mají být chráněny.

Jak získat přihlašovací údaje

Každému členu je po jeho zaznamenání do distriktního webu vytvořen přísup do neveřejné části. Základní přihlašovací údaj - uživatelské jméno je tvořeno jeho emailovou adresou. Druhý údaj - heslo - aplikace na požádání vytvoří a zašle právě na tuto adresu. O toto zaslání je možno požádat ZDE.

Pokud si nejste jisti jakou máte uvedenou emailovou adresu, prosím kontaktujte sekretáře svého klubu či správce webu klubu. Nebude li se dařit je takto získat, tak na .

Jak použít přihlašovací údaje

V pravém horním rohu základní stránky distriktu je odkaz Přihlásit se. Kliknutím na něj aplikace vyzve k zadání uživatelského jména a hesla:

 Po jejich zadání aplikace zobrazí na tomto místě jméno a příjmení přihlášeného.

Poznámky - vysvětlení a doplnění

  • Vygenerované heslo je možno změnit ZDE, stránka je přístupná po kliknutí na jméno přihlášeného člena, zobrazené na místě odkazu Přihlásit se
    Doporučujeme změnu hesla z více důvodů, hlavní je, že se lépe pamatuje "vlastní" heslo než náhodné, strojem vytvořené
     
  • Původní uživatelská jména (5 znaků příjmení a 2 znaky jména) stále platí a je možné je dále používat
     
  • Pro přístup do redakce webu: http://redakce.lci-d122.org/ se používá stejné jméno a heslo jako pro web. Přístup mají sekretáři a právci webu.
     
  • Doporučení:
    Sekretáři a správci webu klubů mají možnost nejen data členů opravovat, nýbrž je i stáhnout do počítače a následně je vytisknout. Všeobecné znalosti by pomohlo, kdyby se tak stalo a proužky s emailovými adresami byly rozdány na schůzce klubu.
Vytvořil Creos CZ