Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
Praha 5

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)


 Najdete nás i zde:

FB logo  Facebook

Instagram logo  @lions_clubs_d122

Linkedin  Linkedin

YouTube


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

Evropské Lionské Virtuální Sympozium

Zvene všechny Liony k účasti na Evropském Virtuálním Sympoziu, které nahrazuje jiné evropské akce, jimž zbránila probíhající koronavirová epidemie.

Uskuteční se pod heslem

Budoucnost Lionismu v Evropě
- jednota v různosti poslání

Registrace je možná ZDE do 25.09.2020


Virtuálne sympózium - European Lions Virtual Symposium 2020

3. októbra 2020 od 10.00

Špeciálne zostavený program v štyroch rôznych jazykoch - angličtine, francúzštine, nemčine a taliančine. Počas tohto jedinečného sympózia vás čaká veľa zaujímavých Lionských tém. Najlepší moderátori z celej Európy a lídri z celého sveta sa s vami podelia o svoje skúsenosti a vedomosti. Naučte sa, ako zapojiť všetkých členov klubu do vašich aktivít. Sledujte pilotnú štúdiu a identifikujte potenciálnych vodcov. Objavte, ako propagovať a zvyšovať viditeľnosť svojho klubu a ešte oveľa viac. Zaregistrujte sa na www.lions-europe-symposium.eu

Pripojte sa k výzve týkajúcej sa environmentálnych služieb Lions, alebo v rámci registrácie darujte finančný príspevok na európske enviromentálne projekty. Zverejnite príbehy, obrázky a videá z vašich environmentálnych aktivít a projektov na špeciálnej facebookovej skupine European Lions Virtual Symposium Service Challenge. V enviromentálnej oblasti môžeme v našich komunitách všetci niečo urobiť - sadiť stromy, čistiť parky, zbierať staré telefóny, zbierať plasty a ešte oveľa viac.

A ešte jedna zaujímavosť. Po sympóziu sa uskutoční Virtuálna vínna párty!

Vytvořil Creos CZ