4.3.2020
Distrikt

* * * Z R U Š E N Ý * * * XXVIII. Konvent v Českých Budejoviciach

Místo konání:
Rozhodne 4.Kabinet DG dňa 4.4.2020 v Bratislave

Vážené Lionky, Vážení Lioni, členovia D122 

Zverejnený termín konventu Distriktu 122 sa blíži. Musíme konať zodpovedne. 

Z dôvodu pretrvávajúceho globálneho znepokojenia nad koronavírusom na celom svete a jeho výskytom na území Českej republiky, rovnako aj z dôvodu vznikajúcich vzájomných osočovaní pri komunikácií dlhoročnej témy vzniku dvoch samostatných distriktov a v neposlednom rade z dôvodu udržania vyrovnaného finančného rozpočtu.

Oficiálne ruším plánovaný XXVIII.Konvent D122 v Českých Budějoviciach v termíne od 15. 05. - 17. 05. 2020.

Mám zato, že zdravie našich členov je prvoradé. V lionskom svete sa v sa súčasnosti rušia, alebo obmedzujú stretnutia lionov, aby sa minimalizovalo riziko nákazy lionov počas ich stretnutia. Sám Medzinárodný prezident LCI Dr. Jung-Yul Choi z tohto dôvodu zrušil plánovanú marcovú návštevu Slovenska. 

V termíne 16.5.2020 od 13.00 do 15.30 sa uskutoční len pracovná časť XXVIII. konventu LCI Distrikt 122,

za účasti len oprávnených delegátov, tak aby sa stretnutia zúčastnil minimálny počet ľudí.

O mieste, programe a počtoch delegátov rozhodne v súlade s našimi stanovami kabinet na svojom zasadnutí 4.4.2020 a budete včas informovaní.

S pozdravom 

Palo Mora, DG D122 2019-2020