Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
Praha 5

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)


 Najdete nás i zde:

FB logo  Facebook

Instagram logo  @lions_clubs_d122

Linkedin  Linkedin


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

Aktualita / Bílá Pastelka - sbírka - Výměna dopisů se SONS ČR a možnost platby

Publikováno: 14.10.2020

Vojtěch Trapl

Dopis Mgr. Veroniky Pokorné, výkonné ředitelky SONS

Srdečně zdravím naše milé příznivce v Lions Clubu,

sbírkové dny 21. ročníku naší sbírky Bílá pastelka začínají právě dnes. Vzhledem k situaci, kdy drtivá většina našich dobrovolníků jsou studenti středních škol a tito do ulic nemohou, došlo k zásadnímu snížení počtu sbírkových dvojic. Naši dobrovolníci budou v ulicích pouze v minimálním počtu, proto jsme se rozhodli nasměřovat potenciální dárce na bezkontaktní možnosti přispění na naše služby a aktivity.

Rádi bychom Vás, jako naše dlouhodobé podporovatele, požádali, zda by bylo možné oslovit Vaše známé, přátelé, další podporovatele atd. s prosbou o příspěvek na sbírku Bílá pastelka bezhotovostní formou. A to buď přímým zasláním částky na sbírkový účet č. 8888332222/0800 s variabilním symbolem 2440 nebo pomocí QR kódu, který zasíláme v příloze (viz níže). Pro každého z našich partnerů jsme vygenerovali zvláštní VS a QR kód, podle něhož bude v závěru – v případě Vašeho zájmu – možné zjistit, kolik prostředků přispěli právě Vaše kontakty. 

Hlavní sbírkové dny probíhají 12. – 14. října 2020, nicméně online formou je samozřejmě možné přispívat i dále, součet pro sbírkové dny uděláme k 31. říjnu.  

Veškeré informace o sbírce naleznou zájemci na www.bilapastelka.cz nebo na facebook.com/bilapastelka.

Mockrát Vám děkuji za podporu a šíření informace o možnosti bezkontaktního příspěvku a doufám, že jste v pořádku a hlavně zdrávi.

S přátelským pozdravem

 

Mgr. Veronika Pokorná

 


 

Odpověď PDG Dr. Vojtěcha Trapla, zmocněnce pro Bílou Pastelku

Vážená paní magistro,

rovněž Vás srdečně zdravím, stejně jako všechny členy a pracovníky i vedení Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých České republiky.

Čas letí a již nadešly tři dny sbírky Bílé Pastelky, v době Covidové.

Děkuji za Váš email, který jako Zmocněnec distriktu předám klubům a to jak rozesláním na každý klub per email, když je nyní prakticky nemožné je navštívit osobně, jednak prostřednictvím našeho webu District 122 Czech Republic and Slovak Republic Lions Clubs International, i když aktivita našich klubů se soustřeďuje na právě na příspěvek každého klubu na společný účet distriktu, aby byly získány prostředky na výroku Bílé pastelky i na další období. Bílá pastelka a zajištění její výroby pro SONS je distriktním projektem. Nicméně, to jistě nebrání, aby každý jednotliví Lion nevyhověl výzvě Bílé pastelky, kterou jste mi laskavě zaslala.

Jak vidno, trička, která byla pro tento rok pořízena zřejmě pozůstanou ve větší míře i napřesrok, kdy si všichni přejeme, aby pandemie již konečně ustoupila. To je dobře.

Přeji Bílé pastelce a SONS i jménem guvernéra distriktu Liona Čestmíra Koželuhy úspěch! Vám i všem v SONS hlavně zdraví….

We serve

Vojtěch Trapl

QR platba Bila Pastelka 2020

Vytvořil Creos CZ