Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
Praha 5

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)


 Najdete nás i zde:

FB logo  Facebook

Instagram logo  @lions_clubs_d122

Linkedin  Linkedin

YouTube


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

Aktualita / Naše sociální sítě - informace a novinky

Publikováno: 11.2.2021

Tomáš Cholinský

Aktuálně disponujeme sociálními sítěmi na profilech Facebook, Instagram, LinkedIn nebo Youtube. Všechny tyto profily jsou připraveny pro sdílení různých aktivit z klubů. Může se jednat o pozvánky, aktuality, fotografie, videa, zajímavé informace a další. Stačí mi poslat informaci, kterou já budu komunikovat na příslušné sociální síti.

Rád bych poděkoval klubům, které již tuto cestu komunikace jejich aktivit využívají. Díky tomu, že sdílíme zajímavosti z našich aktivit, dostáváme se do povědomí tuzemských i zahraničních sledovatelů našich stránek. Například z jednoho klubu z Afriky nám na Instagramu gratulovali k příspěvku o soutěži Mírový plakát. Tuto aktivitu jsem sdílel díky informaci z klubu LC Plzeň Bohemia. 

Zároveň tento týden se ozvali, přes sociální síť Instagram, zástupci klubu z Panamy, kteří se s námi spojili právě díky sdíleným aktivitám. V tuto chvíli nás na Instagramu sleduje 346 uživatelů nebo organizací. Převážná část jsou členové klubů Lions nebo Leo z celého světa. Ve chvíli, kdy na Instagram umístim nový příspěvěk, tak ho všichni vidí.

Takto v krátkosti k našim sociálním sítím, pokud by někoho zajímalo více informací, včetně nějakých statistik a podobně, jsem k dispozici.

Zároveň mohu nabídnout, že rád pomohu s informacemi nebo založením nějaké sociální sítě jednotlivým klubům. :-) 

Pokud by někdo neznal naše stránky na sociálních sítích, tak na úvodní stránce našeho webu jsou adresy, viz červená šipka na fotce: 

Vytvořil Creos CZ