Milí Lioni a přátelé,
jak jsem vám slibovala již v mém prvním listu guvernérky, ZDE je seznam členů kabinetu včetně kontaktních údajů a fotek.
Snad vám tím trochu ulehčíme práci a přemýšlení o tom, na koho se s čím obrátit, ale hlavně vám trochu pomůžeme s otázkou "kdo je vlastně kdo".
Celý kabinet včetně mě vám bude moc rád k dispozici. 
Těšíme se na spolupráci s vámi. Mějte se krásně,
Alexandra Koželuha

V sobotu 14.1.2017 sa v hoteli Holiday Inn v Žiline konal v poradí 17. benefičný ples LIONS CLUBU Žilina. Benefičný ples bol slávnostne zahájený spoločenskými tancami tanečníkmi zo školy Ľuba Plešingera tak ako sa patrí, slávnostnými valčíkmi. Hlavnou hviezdou večera bol spevák Daniel Hůlka, počas plesu vystupoval známy spevák EUSEBIO a fantastickú atmosféru vytvorila aj tanečná skupina VIVAS DANCE GROUP ďalej hudobná skupina Aretic a folková skupina 3 Drive. Svoje diela prezentoval akademický maliar a reštaurátor Stanislav Lajda. Zúčastnili sa ho mnohé významné osobnosti spoločenského a kultúrneho života.

Celý ples sa niesol v duchu hesla We serve – Slúžime. Okrem benefičného charakteru venovaný aj uplynulým 100 rokom od počiatku založenia lionského hnutia vo svete. Táto téma bola hlavným informačným motívom. LIONS CLUB v Žiline už 16 rokov organizuje množstvo kultúrno-spoločenských a dobročinných akcií, ktorých spoločným výsledkom je jeden hlavný cieľ – vyzbierať peniaze a výťažok odovzdať hendikepovaným ľuďom so zrakovým postihnutím.

„Aj v tento slávnostný deň podávame pomocnú ruku tým, ktorým život zdravie nedoprial a odovzdávame im finančný výťažok z plesu vo forme šeku,“ povedala guvernérka distriktu LC 122 pani Lea Janku spolu s prezidentom LIONS CLUBU Žilina p. Milanom Ondrušom pri odovzdávaní výťažku 1 500.- eur pre Úniu nevidiacich a slabozrakých a tisíc eur pre Klub nevidiacich športovcov.

 

Milan Vašanič
1.viceprezident klubu

 

Fotogaléria