Zpráva o činnosti 2014

Náš klub vznikl v říjnu 2012 a je čistě dámský. Vznikl za účelem charitativní činnosti, pomáhat ekonomicky slabším a především handicapovaným osobám a působí v Karlovarském kraji. V současnosti máme 21 členek. Finanční prostředky získáváme formou organizování sportovních, kulturních či společenských akcí. Největší objem finančních prostředků generujeme především z golfových turnajů, kterých bylo uskutečněno již sedm. Dále každý rok prodáváme vánoční víno a punč, pořádáme společenské akce (zvěřinové hody), koncerty a jiné.

Sbírky 2014

Za získané finanční prostředky podporujeme především konkrétní osoby, ale také dětské domovy v Karlových Varech a Aši, občanské sdružení Bb kontakt, Dobrou rodinu apod. Mimo region jsme odeslali finanční podporu do zahraničí obětem katastrofy po úderu vlny tsunami v jihovýchodní Asii a podpořili nemocnici v Keni.

Je to neuvěřitelné, ale za 12 let existence jsme umístili více než 1,6 mil. Kč.

Nutno dodat, že pomáhat a organizovat akce nás baví, fungujeme společně efektivně a rády se vídáme. To dokládá i 100% účast na našem pravidelném vánočním setkání 2. 12. 2014, kdy jsme si prožili krásné chvíle u slavnostní večeře.

Členky 2014

Vytvořil Creos CZ