Projekt NTC - Nourish The Children

autor: Pavel Bolješik, LC Piešťany

V týchto  dňoch bola firmou NU SKIN Enterprises oficiálne potvrdená a oznámená registrácia LC Piešťany, ako participant na projektoch NTC - Nourish The Children.  Týmto krokom sa nám podarilo zapojiť prvý LC do humanitárnej činnosti jednej z divízii NU SKIN – Nourish The Children/vyživujme deti/ (NTC) a zároveň aj do organizácie Force For Good /sila dobra/ (FFG). Toto sú dva samostatné projekty firmy NU SKIN, ale sú úzko prepojené  a zamerané na pomoc tým, ktorý to najviac potrebujú.

So základnou činnosťou NTC sa môžete oboznámiť tu:
Slovenská web stránka: http://www.nuskin.com/sk_SK/culture/nourish_the_children.html
Oficiálna web stránka projektu: http://www.nuskin.com/en_US/culture/nourish_the_children.html

So základnou činnosťou FFG sa môžete oboznámiť tu:
Slovenská web stránka: http://www.nuskin.com/sk_SK/culture/force_for_good.html
Oficiálna web stránka projektu: http://www.forceforgood.org/ffg/en/home.html

Budeme radi, ak táto činnosť osloví viac LC v našom Distrikte, ako aj v celom LC International a na tom budeme  stále pracovať. Je potrebné podotknúť, že program NTC dáva 13000 deťom v Afrike jedlo každý  deň. Viac informácií nájdete na vyššie uvedených web stránkach alebo pri našom osobnom kontakte – pretože je samozrejmé, že takáto rozsiahla celosvetová činnosť sa nedá opísať v jednom krátkom reporte.

Zároveň Vás chcem oboznámiť, že sme začali aj rokovanie, ktoré má viesť k prepojeniu činností a pomoci projektu nášho distriktu Nemocnica v KENI. Našou snahou bude pomôcť cez NTC a FFG nášmu projektu Keňa aj vďaka projektom ktoré tam už FFG má (viac informácií tu), ale aj vytvoriť nový projekt. Tu by sme chceli spojiť sily LC, NTC a FFG  a krajinu Malawi obohatiť našou činnosťou v už vytvorenom a bežiacom projekte organizácií NTC a FFG (viac informácií tu).

Radi vás bližšie oboznámime s týmito projektmi a našimi cieľmi a verím že Vás naša snaha a činnosť osloví a zapojíte sa aj Vy, či už ako LC alebo individuálne.

 

WE SERVE 

Vytvořil Creos CZ