Aktualita / LC Piešťany - Charity Garden Party

Opublikovano: 14.5.2023

Konanie: 10.6.2023 18:00 (délka trvania 6h)

Miesto konania: Penzion Diana v Piešťanoch

ICS

Roman Jilly

Lions Club Piešťany Charity Garden Party

Ak chceme hovoriť o charite, je potrebné zdôrazniť, že aj výťažok z tohto podujatia bude použitý na niektorý z projektov nášho klubu. Okrem zakúpenia si vstupenky, môžete aj vy pomôcť naplniť heslo Lions Clubu „We serve“, „Pomáhame“ a to formou dobrovoľného príspevku, individuálne, podľa Vašich možností, priamo na Lions Club Piešťany Charity Garden Party.

Sprievodný program

Pre všetkých účastníkov, ale hlavne pre tých, ktorí sú členmi Lions Clubov Čechy a Slovensko a chystajú sa stráviť v Piešťanoch viac, ako jeden deň, ponúkame nasledujúce možnosti:


9. júna 2023 piatok 

V podvečerných hodinách si môžu pozrieť tí z Vás, ktorí sa rozhodnú prísť do Piešťan už v piatok, prehliadku historických vozidiel (https://www.piestanskezlatestuhy.sk/program/)

a spoločne si neformálne posedieť s členmi Lions Clubu Piešťany v reštaurácii La Musica na Teplickej ul. 39,  (https://www.la-musica.sk/od 18:00 hodiny.


10. júna 2023 sobota

Tí z Vás, ktorí nestihnú v piatok prehliadku historických vozidiel, to môžu stihnúť v prípade záujmu v sobotu ráno (viď program podujatia https://www.piestanskezlatestuhy.sk/program/), 

prípadne odporúčame pre milovníkov umenia možnosť pozrieť si výstavu Alfonz Mucha: Kvetinové svetyktorá bude inštalovaná v Ensana Napoleon II., na kúpeľnom ostrove

Pre športu chtivých účastníkov sme pripravili možnosť zahrať si od 10:00 do cca 14:00 tenis, prípadne golf za aktívnej účasti aj našich piešťanských Lionov. V prípadne záujmu, prosím nahláste najneskôr do 22. májan 2023 Váš záujem na  (tenis) a  (golf)

Od 17:00 hod v priestoroch Penziónu Diana (www.diana.sk) sa uskutoční stretnutie Lions klubov zóny Západné Slovensko (Nitra, Piešťany, Pezinok) na ktoré srdečne pozývame aj členov ostatných klubov, ktorí sa zúčastnia na Lions Club Piešťany Charity Garden Party. Tá bude potom pokračovať v tých istých priestoroch od 18:00 hod.


11. júna 2023 nedeľa

Od 9:00 v penzióne Diana spoločné raňajky a rozlúčka s účastníkmi podujatia.

Nakoľko ide o veľmi exponovaný termín z hľadiska možnosti ubytovania v Piešťanoch a radi by ste boli ubytovaní v mieste konania akcie, odporúčame Vám uskutočniť rezerváciu v čo najkratšom termíne na  (1 posteľová izba 65 EUR, dvojposteľová izba 85 EUR) s tym, ze ste účastníci Lions Club Piešťany Charity Garden Party.

Tešíme sa na stretnutie s Vami a veríme, že tak ako vždy, aj teraz strávime spoločne príjemné chvíle, pri ktorých sa nie len zabavíme, ale aj naplníme naše lionské heslo „We serve“, „Pomáhame“.

Vytvořil Creos CZ