Aktualita / Divadelný festival Piešťanské Zábaly

Opublikovano: 3.6.2024

Konanie: 16.8.2024 - 19.8.2024

Miesto konania: Piešťany

ICS

Roman Jilly

Vážení priatelia, milí Lioni,

Dovoľujeme si Vás pozvať na prvý ročník divadelného festivalu zábavy Piešťanské Zábaly, ktorý sa bude konať v Piešťanoch v dňoch 16.-19. augusta 2024 pod záštitou herca SND Jozefa Vajdu.

Ambasádorkami festivalu a účasť prisľúbili také osobnosti Tálie, ako sú Milka Vášáryová,  Zdena Studenková, ale aj česká diva Eliška Balzerová.

Náš klub sa bude podieľať ako partner na výrobe charitatívneho detského predstavenia Koľko váži Beethoven, v réžii Sláva Soloviča. Toto predstavenie by sa malo hrať v Dome umenia 19. augusta 2024, ako súčasť festivalu.

Radi by sme sem dostali deti z detských domovov a veľmi by nás potešilo, keby si aj tieto  deti mohli užiť „veľké javisko“. Je to aj ponuka pre všetky ostatné kluby na Slovensku a v Čechách, či nechcú zorganizovať výlet pre takéto deti z regiónu, kde pôsobia.

Ak sa tak rozhodnete, kľudne nám dajte vedieť, radi Vám pomôžeme. Ohľadne možnosti využiť toto charitatívne prestavenie aj počas roku na prezentáciu Vašich klubov v mestách, kde pôsobíte, Vás radi individuálne poinformujeme.

Zároveň v termíne a mieste konania festivalu bude náš klub v rámci projektu Levie očko merať zrak deťom v predškolskom veku. 

V prípade, že by ste sa chceli festivalu zúčastniť individuálne, na viac dní, upozorňujeme, aby ste si v čo najkratšom čase zarezervovali ubytovanie, nakoľko organizátori festivalu očakávajú počas 4 festivalových dní až do 40 000 návštevníkov.

Veríme, že Vás táto naša ponuka zaujme a prispeje k možnosti využitia Vášho času dovoleniek a školských prázdnin.

Prezentácie jak celého festivalu, tak charitatívneho detského predstavenia sú TU a TU.

Prikladáme Vám aj užitočné linky, kde sa o programe, ako aj možnosti objednať si a zakúpiť vstupenky, dozviete takmer všetko.

https://www.piestanskezabaly.sk/

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/festival-zabavy-piestanske-zabaly-2024/

https://www.facebook.com/festival.piestanske.zabaly/

https://www.instagram.com/festival_piestanskezabaly/

 
Vytvořil Creos CZ