Aktualita / LC Piešťany Charity Garden Party

Opublikovano: 1.6.2024

Konanie: 22.6.2024 18:00 (délka trvania 6h)

Miesto konania: Penzión Diana, Matuškova 21, Piešťany

ICS

Roman Jilly

Lions Club Piešťany Charity Garden Party

Kedy:                22. júna 2024 o 18:00 hod
Kde:                  Penzión Diana, Matuškova 21, Piešťany, (www.diana.sk)
Vstupné:           50,- € /1 osoba
Dress code:      Smart Casual

Vážení priatelia, milí Lioni,

Po úspešnej minuloročnej Charity Garden Party sme sa rozhodli, že podobné podujatie pre Vás zorganizujeme aj tento rok. Dovoľujeme si Vás týmto zdvorilo pozvať na našu LC Piešťany Charity Garden Party, kde o príjemnú atmosféru sa bude starať hudobná formáciaBlues Rock Generations s gitaristom Štefanom Adamcom a o tanečnú zábavu v rytmoch disco sa postará DJ Zipo.

V cene je okrem jedinečnej hudobnej produkcie aj hodnotný cattering vrátane grilovaných špecialít z grilu a kuchyne penziónu Diana.

Ak chceme hovoriť o charite, je potrebné zdôrazniť, že výťažok z tohto podujatia bude použitý na úplne nový charitatívny projekt nášho klubu. V spolupráci s organizátormi festivalu divadelnej komédie  „Piešťanské zábaly“ sa budeme spolupodieľať na výrobe detského  predstavenia KOĽKO VÁŽI BEETHOWEN, v réžii Slavomíra Soloviča. Na toto detské predstavenie, ktorého premiéra bude 19.6.2024 ako súčasť festivalu, by sme chceli priviezť deti z detských domov a marginálnych komunít do čarovného prostredia divadla. Po festivale by sa s týmto predstavením cestovalo po Slovensku a prinášalo by úsmev deťom aj počas roka.

Okrem zakúpenia si vstupenky, budete môcť aj vy formou dobrovoľného príspevku, individuálne, podľa Vašich možností, priamo na Garden Party pomôcť naplniť cieľ tohto charitatívneho podujatia.

Sprievodný program

Pre všetkých účastníkov, ale hlavne pre tých, ktorí sú členmi Lions klubov Čechy a Slovensko a chystajú sa stráviť v Piešťanoch viac, ako jeden deň, ponúkame okrem nižšie uvedeného programu aj možnosť zúčastniť sa jedného z nasledujúcich podujatí, ktoré sa konajú v tomto termíne v Piešťanoch:

https://kalendar.rezortpiestany.sk/podujatia?q=&miesto=&kategoria=&datum=21.6.2024+-+23.6.2024
https://kalendar.rezortpiestany.sk/podujatie/artroom-moravany-vystava

21. júna 2024 piatok od 19:00 hod

Posedenie hostí v reštaurácii La Musica s členmi Lions klubu Piešťany, Teplická 2210/39 Piešťany.

22. júna 2024 sobota

Pre športu chtivých účastníkov sme pripravili možnosť zahrať si od 10:00 do cca 14:00 tenis, prípadne golf za aktívnej účasti aj našich piešťanských Lionov. V prípadne záujmu, prosím nahláste najneskôr do   10. júna 2024 Váš záujem na (tenis) a  (golf) 

Lions Club Piešťany Charity Garden Party

Od 17:00 hod v priestoroch Penziónu Diana sa uskutoční stretnutie Lions klubov zóny Nitra (Nitra, Piešťany, Pezinok) na ktoré srdečne pozývame aj členov ostatných klubov, ktorí sa zúčastnia na Lions Club Piešťany Charity Garden Party. Tá bude potom pokračovať v tých istých priestoroch od 18:00 hod.

23. júna 2024 nedeľa

Od 9:00 v penzióne Diana spoločné raňajky a rozlúčka s účastníkmi podujatia.

Nakoľko ide o exponovaný termín z hľadiska možnosti ubytovania v Piešťanoch a radi by sme Vám poskytli možnosť byť ubytovaní v mieste konania akcie, odporúčame Vám uskutočniť rezerváciu v čo najkratšom termíne na  Rezerváciu prosím potvrďte do 15. júna 2024 s oznámením, že ste účastníci LC Piešťany Garden Party.

Tešíme sa na stretnutie s Vami a veríme, že tak ako vždy, aj teraz strávime spoločne príjemné chvíle, pri ktorých sa nie len zabavíme, ale aj naplníme naše lionské heslo „We serve“, „Pomáhame“.

R.S.V.P. do 15.júna 2024 na niektorý z nižšie uvedených kontaktov:

Vytvořil Creos CZ