Milí Lioni a přátelé,
jak jsem vám slibovala již v mém prvním listu guvernérky, ZDE je seznam členů kabinetu včetně kontaktních údajů a fotek.
Snad vám tím trochu ulehčíme práci a přemýšlení o tom, na koho se s čím obrátit, ale hlavně vám trochu pomůžeme s otázkou "kdo je vlastně kdo".
Celý kabinet včetně mě vám bude moc rád k dispozici. 
Těšíme se na spolupráci s vámi. Mějte se krásně,
Alexandra Koželuha

MUDr. Antonín SomolDne 3. ledna 2013 nás opustil ve věku 70 let MUDr. Antonín Somol, zakládající člen LC Mariánské Lázně.

Antonín se celý svůj profesní život věnoval medicíně, po studiích pracoval jako lékař v nemocnici v Mariánských Lázních, poté jako primář interního oddělení nemocnice. Během své kariéry se stal nepřehlédnutelnou osobností mariánskolázeňského zdravotnictví. Jeho přístup ke všem svým pacientům byl znám nejen díky jeho odborným znalostem, ale zejména díky jeho schopnosti léčit své pacienty i vřelým lidským slovem.

Antonína jsme všichni znali jako skromného a pracovitého člověka, který se až do posledních okamžiků snažil odvádět obětavou a přínosnou činnost pro klub. Vydal knihu Pohlednice z minulosti Mariánských a Františkových Lázní a byl autorem několika publikací o lékařství v Mariánských Lázních.

V osobě MUDr. Antonína Somola ztrácí LC v Mariánských Lázních nejen zakládajícího člena, ale zejména skvělého člověka a báječného přítele.