Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
sekretariát
Ondříčkova 48
130 00 Praha 3

WEB centrály - LCI (IALC)

FB logo  Facebook


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


Fakturační údaje

Sídlo sdružení:
LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
150 00  Praha 5
Česká republika

 

Aktualita / Výzva k sázení stromků v Lionském sadu na Strahově

Publikováno: 21.10.2018

Milan Horáček

Vážené prezidentky a vážení prezidenti,

rád bych Vás informoval o plánu založení lionského sadu v prostorách strahovské klášterní zahradu u Pražského hradu. Vloni na podzim jsme zasadili první doubek u cesty vedoucí k Petřínské rozhledně s představou založit v následujících letech celý lionský sad.

Obracím se proto na Vás z výzvou zasadit další stromky k tomu našemu, aby vznikl ucelený lionský háj. O tento záměr již projevily zájem slovenské kluby z Bánské Bystrice a zcela nedávno i spřátelené kluby z Bavorska.

Zamyslete se, prosím, zda jste ochotni připojit se k zamýšlené akci, jejíž celková investice nepřesáhne částku cca 1.500,- Kč. Jsme schopní zprostředkovat nákup a převoz stromků na místo, kde klášterní zahradníci vše připraví pro slavnostní akt zasazení stromků a jejich vysvěcení strahovskými premonstráty. Každý doubek opatřený jmenovkou Vašeho klubu tak zůstane trvalou památkou dalším generacím.

Budeme se těšit na Vaše odpovědi v co nejbližší době, protože nejvhodnější dobou k realizaci akce budou nadcházející listopadové dny.

 

S lionským pozdravem

 

We serve

 

Milan Horáček

Prezident LC Praha Strahov San Giorgio

Vytvořil Creos CZ