Motto:We serve

Kontakt:

LCI - D 122, ČR a SR
náměstí 14. října 496/13
Praha 5

Fakturační údaje a sídlo

WEB centrály - LCI (IALC)

FB logo  Facebook


Naši partneři ve Visegradu:

POLAND  Polští Lioni

HUNGARY  Maďarští Lioni


Naši partneři pro pomoc
zrakově postiženým

LOGO SONS

LOGO UNSS


 

 

Aktualita / Komunikácia zmocnenca pre projekt Zber okuliarov

Publikováno: 19.8.2020

Peter Olexa

Milé prezidentky, vážení prezidenti lionských klubov distriktu D-122 !

Dovoľte mi, aby som sa vám v úvode svojho emailu predstavil. Volám sa Peter Olexa, pracujem ako kardiólóg a geriater v Košiciach. V klubových lionských štruktúrach v regióne pracujem ako sekretár a viceprezident I. Lions Club Košice.
Týmto emailom sa však na vás, priatelia, obraciam aj ako zmocnenec nového Kabinetu poverený organizáciou tradičnej medzinárodnej lionskej charitatívnej aktivity - "Zber okuliarov" v regióne nášho distriktu D122 ČR a SR. Chcel by som požiadať prezidentov jednotlivých klubov, aby mi formou reakcie na tento môj email poskytli nasledovné informácie:

  • Informáciu o tom, či ich klub má resp nemá záujem a možnosti sa aktívne zapojiť do tejto charitatívnej aktivity zberu okuliarov pre krajiny tzv. tretieho sveta

  • Ak klub má záujem sa zapojiť - prosím pošlite mi kontakty na vašich regionálnych tzv. klubových zmocnencov pre túto aktivitu, s ktorými budem následne aktívne komunikovať

  • Info, či toho času aktuálne existuje nejaké aktívne zberné miesto pre zber okuliarov v "rajóne" ich klubu (tieto aktívne zberné miesta budeme vedieť v blízkom čase umiestniť na interaktívnu mapu ČR a SR, kde si vie každý potencionálny darca nájsť najbližšie miesto, kde môže svoje staré, resp. nepotrebné okuliare odovzdať do zbernej krabice)

  • Majú v klube k dispozícii prázdne kartónové krabice potrebné na realizáciu samotného zberu okuliarov na zbernom mieste , ktoré by sme mohli využiť na pokračovanie tejto akcie

Vaše reakcie mi umožnia získať obraz o tom, ktoré kluby majú/nemajú záujem a kapacity potrebné na pokračovanie v tejto našej veľmi úspešnej akcii z minulých rokov. S úctou sa skláňam pred výsledkami priateľov lionov, ktorí sa koordinácii tejto lionskej aktivity intenzívne venovali v predošlých obdobiach. Množstvá nazbieraných okuliarov, ktoré putovali do sveta z nášho distriktu boli mimoriadne vysoké.

Preto verím, že túto našu úspešnú distriktnú aktivitu budeme spoločne naďalej rozvíjať a teším sa na spoluprácu s jednotlivými klubmi.

Pekný a úspešný nový pracovný týždeň, a čakám na vaše reakcie.

S úctou,

 

Peter Olexa

e-mail: 

Vytvořil Creos CZ